FlexiAbo

  • 1300x1300_FlexiAbo.jpg

#poskládejsisám

Co je FlexiAbo?

FlexiAbo je zcela nový druh divadelního abonmá, které v tuto chvíli používá jen několik předních divadelních domů v Evropě. V České republice jsme v tuto chvíli jediným divadlem, které tuto revoluční novinku spustilo.


Jak FlexiAbo funguje?

Ve všech ohledech máte naprostou svobodu ve výběru inscenací, termínů, místa, množství představení i vstupenek. Jedinou podmínkou, kterou musíte splnit, je zakoupení minimálně 5 různých akcí po minimálně jedné vstupence na každou z nich. Pokud chcete vstupenek více, nejste nijak limitováni. Jednotlivé termíny můžete také vyměnit dle své potřeby a dle podmínek NdB, které platí pro výměnu vstupenek. 


Cena FlexiAbo

Cena FlexiAbo se vypočítává z aktuálních cen vstupenek, které si v danou chvíli vyberete. Jakmile dosáhnete minimálního počtu vstupenek pro sestavení FlexiAbo (5 různých akcí po minimálně jedné vstupence na každou z nich), započítáme vám z celkové částky slevu 30 %.
Jak FlexiAbo koupit?

Nakoupíte přímo na webu v sekci program. Vyberte si první představení a klikněte na FlexiAbo. Následně si vyberte místo, na něž se chcete usadit při sledování prvního představení. Po výběru sedadla (sedadel) klikněte na ikonu „Pokračovat“ a poté na ikonu „Přidat další vstupenky do FlexiAbo“. Takto pokračujte dále, dokud nebudete mít své FlexiAbo kompletní. Následně přes ikonu „Pokračovat“ přejdete k platbě.
S nákupem FlexiAbo vám také rádi poradíme a pomůžeme na kterékoliv pokladně NdB.

Výhody

  • předplatné šetří váš čas!
  • odpadá vám starost se sháněním vstupenek
  • úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek je až 60 %
  • sleva 50 % platí na všechny divadelní programy 
  • FlexiAbo vstupenky jsou přenosné, lze je darovat či půjčit
  • Při využití FlexiAbo nejste limitováni jednotlivými sezonami