Důležité informace k zakoupeným vstupenkám na koncerty

Vážení diváci a příznivci Národního divadla Brno.

Pokud máte zakoupeny vstupenky na koncert sourozenců Ulrychových (2. 9.), nebo na koncert Hradišťanu (5. 9.), věnujte, prosím, pozornost následujícímu textu.

Na základě nařízení Vlády ČR musíme u představení, na které je prodané více než 500 vstupenek, rozdělit divadelní budovy na oddělené sektory. Nemusíte se však bát, snažili jsme se to udělat tak, aby všechno probíhalo hladce a vy jste si koncert užili s co možná nejmenším omezením.

Pokud máte na vstupence napsáno, že vaše místa jsou

  • v přízemí, nebo v 1. pořadí, patříte do sektoru A
  • v 2., 3., nebo 4. pořadí, patříte do sektoru B

Jednotlivé sektory budou na vstupních dveřích označeny barevně.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

SEKTOR A

Vy, kteří máte vstupenku do sektoru A, prosím použijte při vstupu do divadla hlavní vstup pod balkonem z Malinovského náměstí, nebo vchody směrem od ulice Za divadlem. Po vstupu budovy bude prostor rozdělen mobilními páskami. K dispozici vám bude šatna v přízemí vpravo označena písmeny D, E, F. Na svoje místa v sále se dostanete po hlavním trojramenném schodišti, nebo po bočním schodišti vpravo. O přestávce se budete moci občerstvit u bufetu také vpravo.

SEKTOR B

Vy, kteří máte vstupenku do sektoru B, použijtepro vstup vchody směrem od Rooseveltovy ulice. K dispozici vám bude šatna vlevo označená písmeny A, B, C. Na svoje místa ve vyšších pořadích se dostanete po všech bočních schodištích na levé straně budovy. O přestávce vám bude k dispozici bufet na levé straně.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Po celé budově budou na sporných místech ukazatele, o který sektor se jedná, a také vám budou k dispozici uvaděčky, kterých se nebojte na cokoli zeptat, rády vám poradí. Chtěli bychom vás ale požádat, přijďte do divadla s mírným předstihem, abyste se včas a pohodlně dostali na svoje místa.

Věříme, že tuto úpravu vezmete sportovně a nenecháte si pokazit zážitek z koncertu. My se budeme snažit, aby vše probíhalo co nejvíce hladce. A nezapomeňte: stále platí povinnost mít v divadle nasazenou roušku po celou dobu představení, mimo konzumace v bufetu.

Srdečně zdravíme a těšíme se na setkání v Národním divadle Brno.